Siyaset bilimi ve kamu yönetimi kazanan var mı :) ?

Siyaset bilimi ve kamu yönetimi kazanan var mı :) ?

Arkdaşlar kazanan varsa ben o bölüümdeyim kafasına takılan bişe varsa yazsın

13 cevap

0
selam berat ben de bu sene kafkas siyaset bilimi ve kamu yu kazandım ama kafkasın bu bölümde ki başarısı hakkında pek bilgim yok rica etsem paylaşırmısın ayrıca şehir hakkında soğuk olması dışında pek bir bilgim yok açıkçası..Bu arada kamu yönetiminin yanın da ek olarak siyaset biliminin olması ne gibi avantaj sağlar şimdiden teşekkürler.....
13 Ağu 2009 16:46
0
öncelikle behra,tebrik ederim umarım senin için iyi olur. bu bölüm ilk mezunlarını bu sene verdi. arkadaşımdan biliyorum. eğitim göreceğiniz bina, kars kalesinin arkasında. kışları çok kötüdür oraları ama yaza doğru fakülteniz oldukça seyri güzel oluyor. binalar eski taş binalar..

karsa alışmanda 15-20 gününü alır,sonra alışırsın.küçük bir yerdir.aynı çemberde dönüp durucaksın,zamanla anlarsın.kolaylıklar...
13 Ağu 2009 16:06
0
teşekkür ederim ama lütfen daha fazla bilgi....Kendimce araştırıyorum ama hala aklımda soru işaretleri var siyaset bilimi ve kamu yönetimin beraber isimlendirilmesinde ki amaç ne? bir avantajı var mı ya da avantajı varsa da bu sadece istanbul ankara da ki etiketi belli üniversiteler için mi geçerli?yani kafkası seçtim ama eğitim açısından sorun yaşarmıyım? bu bölümü kafkas da bitirdikten sonra pişman olma ihtimalim var mı????.......offfffffffffffffff İMDATTTT!!!! :roll:
13 Ağu 2009 18:04
0
boşuna yardım istiym heralde kimsecikler yog :(
13 Ağu 2009 18:24
0
Slm.. Öncelikle tebrik ederim. Kars küçük ama güzel bir yer. Karsa alışırsın merak etme orda bir sıkıntı yaşamazsın. Yurt çıkarsa git çıkmazsa ikinci öğretimsen Ayten soyluya kayıt ol. Gündüz gitçeksen çarşıda kız yurtları var oraya kaydol. Hocalarımız çok iyi, üniversitemiz Türkiyenin en güzel İİBF sahiptir. Hocalar çok iyi not sistemi karışık ama kısa bir zaman sonra anlarsın. Kısaca not sisteminde senin aldığın not sınıftaki herkesi etkiliyor. Hep sınıftaki en iyi 5 not arasına girmeye çalış. Hocalarımız çok iyidir ders anlatımları ögrenci ilişkileri üst seviyededir. Yoklamada zorluk çıkarmazlar.

Şimdi gelelim seni üzeceğim konuya :))) Aslında SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ ile KAMU YÖNETİMİ arasında ki tek fark 1.sinin kulağa daha hoş gelmesi :))) Kızma ama böle :D Hepimizi kandırıyolar:)) Ama mülakatlarda ve özel sektörde isimden dolayı biraz daha avantajlız diyebiliriz :) bu bölümde iş avantajı çok ama çok çalışırsan... Başka sorun varsa yazabilirsin. Tlf numaramda orda msjda atabilirsin farketmez. umarım az çok kafanda bişler canlandı :)
14 Ağu 2009 18:48
0
haa ayrıca kaç puanla geldin?
14 Ağu 2009 18:17
0
berat hayallerimi yıktın :) şaka bir yana kendimce araştırıyodm ama okuyan birinden bilgi almanın daha doğru olduğunu düşündm çünkü her kafadan bir ses çıkıyr bi de şunu sorayım sence kamu çıkışlı biri iş hayatında okuduğu üniversiteden dolayı sorun yaşar mı?bu arada anlatığın kadarıyla siyaset bilimi etiketinin pek fazileti yokmuş:) sadece ek olarak siyast dersleri var galiba ne diyelim hayırlısı olsn.......beratağa bilgilerin için teşekkür :) bu arada puan çok ii deil 286
15 Ağu 2009 18:02
0
arkada$lar $unu kabul edin, herkesin en son yazdığı yerlerden biri de kars. bir ankarayla gsüyle atatürkle kıyaslamaya kalkmayın. en iyi iibf si falan, atıyorsunuz bari,biraz destekli olsun...

kafkas üni.siyaset biliminden 2009 mezunu arkada$ım var,ilk mezunlardan..bizzat 3 yıl boyunca kendisini dinlemişğim vardır..
16 Ağu 2009 12:26
0
Behra ya kendini geliştirisen bi sorun olmaz. Nerde okursan oku kendinde bitiyor iş. Martıya uçurtmayı öğreten kuş, sen gelip Dereiçi kampüsünü gördün mü?? Görmediysen berataga@hotmail.com ekle beni online olduğun bi zaman sana göndereyim de gör güzelliği. Neyse kayıt zamanında en çirkin halini görünce anlarsın çöm arkadaşım :P :))))
17 Ağu 2009 21:18
0
berat arkadaşım haklı her öğrenci karsa gelme konusunda tereddüt eder ama buraya gelincede gitmek istemez çok şirin bi il hatta şöle diyim yaz tatili oldu ve ben hala karstayım gitmedim bi yere.:)))fakülte türkiyenin en güzel faükltesi hocalar ve öğrenciler arası diyalog çok iyi.
19 Ağu 2009 01:47
0
[quote=berataga]Behra ya kendini geliştirisen bi sorun olmaz. Nerde okursan oku kendinde bitiyor iş. Martıya uçurtmayı öğreten kuş, sen gelip Dereiçi kampüsünü gördün mü?? Görmediysen berataga@hotmail.com ekle beni online olduğun bi zaman sana göndereyim de gör güzelliği. Neyse kayıt zamanında en çirkin halini görünce anlarsın çöm arkadaşım :P :))))[/quote]

2006-2008 arasında karstaydım.çok gelip gittim,görmüşlüğüm vardır dereiçini.hem de çokca.hatta oraların meşhur hocalarından birisinin hüsnü kapu olduğu iktisat fakültesi kroniklerinde ayyuka ulaşmaktadır.burada alt üst muhabbeti yaparsan sen de cikimin ciki oluyorsun kusura bakma ama :)
19 Ağu 2009 21:02
0
dogrudur:)))
19 Ağu 2009 21:36
0
Merhaba. Ben bu yıl öss sınavına girdim ve tercih yapacağım ama kararsızım. Size danışayım dedim. ''Bnm aklıma takılan hacettepde bilgi ve belge okumakmı yoksa pamukkalede balıkesirde kocaelinde siyasal bilimler ve kamu okumak mı ?'' Bu konuda bana yardımcı olur musunuz? bir de siyasal bilimler ve kamu yönetimi okuduktan sonra kpss ye zor mu atanıyor , torpil gerekiyor mu ? bölüm derslerini iyi notlarla bitirmek önemlimi mi ? Bu bölümü bitirdikten sonra ne olacağım acaba diye kara kara düşünülür mü ? bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim.
28 Tem 2012 14:05
Giriş yapmamışsınız, lütfen giriş yapınız.