Yıldız teknik ünide nerde kalınır?

Yıldız teknik ünide nerde kalınır?

arkadaşlar bu sene yıldız inşaatı kazandım ama herkesin derdi gibi benim de bir derdim var bu yurt işleri nelerdir.
herkez soruyor ama bilgisi olan yok bu yılıdzda okuyanlar nerde kalıyo ya bir ilgilenseniz memnun olurum şimdiden saoolun :)

5 cevap

0
maslakta ki yurtlarda kalabilirsin kardeş
19 Ağu 2007 18:37
0
yıldızın kendi yurdu ayazağda sanırım ama yide de araştır sen sitesinde yazması lazım.
23 Ağu 2007 21:50
0
kardeş evvela hayırlı olsun.
ben bu sene bitirdim yıldız'ı.
hazırlık sınıfından sonraki ilk senenin büyük kısmı davutpaşa da geçecek. eğer ulaşımımda 1 senelik sıkıntıyı göze alırım dersen sana üsküdar'ı tavsiye ederim. beşiktaşa göre daha uygundur fiyatlar, çarşısı pazarı daha cebe uygundur ayrıca. üsküdardan beşiktaşa ulaşımını ise 10 dakikalık bir vapur veya motor seyahati ile gerçekleştirerek istanbul trafiğine de takılmazsın.
1. senendeki davutpaşa ise biraz gıcık olur. birçok ulaşım alternatifin var aslında. üsküdarda bağlarbaşında 127yi yakalarsın onla cevizlibağa kadar gidersin oradan da 75t(kampuse gider) ye binerek davutpaşaya ulaşırsın.
ikincisi ise şöyle olur. üsküdardan kabataşa veya eminönüne gidersin denizden, bu ikisinden birinde tramvaya binersin.aksaraya gelince tramvaydan metroya aktarırsın metrodan da davutpaşa durağında inersin. bu metro durağı giriş kapısının orada. oradan ister okula yürürsün istersen de okula çıkan bir arabaya otostop yaparsın. ya da okulun içine giren otobüslere aktarma yaparsın.
bunların dışında da yollar mümkündür. eğer üsküdarda denize yakınsan vapuru, uzaksan otobüsü tercih edebilirsin diyebilirim sana basitçe.
neyse işte aklına takılan bir soru olur ise mesaj atabilirsin.
cevaplamaktan memnuniyet duyarım
sevgiler saygılar
03 Eyl 2007 14:12
0
ya arkadaaslar abdı ıpekcı yurdundan davutpasa cok zor olurmu bana ulasımı bı anlatırmısnız ordan beri.cvplarsanız cok sevinirim.simdiden saolun
05 Eyl 2007 11:46
0
2 seçeneğin war..
öncelikli olarak eer kalkış saatlerini bi disipline sokabilirsen, saatleri belli olan(ki o öğretim yılı için değişkenlik gösterebilir) saat 8,30 da 2 servis yıldızın arka kapısından kalkar we yarım saatte d.paşa da olursun rahat bi ulaşım seçeneğidir tawsiye ederim(ama saat 8-8.15 aralığında sırada olman önemli)
bi diğer seçenek olarak; beşiktaş sahilden 30a ya binip mecidiyeköye gidersin oradan da 500es beklersin ki; çok meşakatlidir çünkü otobüsleri denk getirmesi hem zor hem de 2si de yoğun hat olduğu için kalabalıkta sıkıntı çekersin, bi yandan trafik sorunu..
bana sorarsan uykuna hakim ol we serwisle otura otura(uyuması da keyifli olur) d.paşa ya yarım saatte ulaş..
bu arada bu seferler sadece sabahla kısıtlı deil; öğlen we ikindi olmak üzere ring sistemiyle çalışmaktadır..
07 Eyl 2007 01:41
Giriş yapmamışsınız, lütfen giriş yapınız.